700 innlegg, 51 følgere og NY MOBIL!

Har passert 700 innlegg på bloggen min. Hurra hurra. ^^,
Har ingenting spesielt å blogge om. Driver forresten å pusler med noe “hemmelig”, som vil innebære forandringer på bloggen – og jeg gleder meg!!! Men har igjen litt før jeg kan røpe hva det er og sånn :p Men håper og tror det blir BRA!! Blir iallefall ikke før etter helgen.
Har fri i helga, Em er til pappaen sin. Har ingen planer i helgen, men tror jeg bare skal ta godt vare på meg selv. Synes nemlig litt synd på meg selv for tiden. xD

Dere, 11. november hadde jeg 23 følgere på bloglovin’ – nå har jeg 51. Er ikke det CRAZY?! Tusen takk til alle som vil følge bloggen min!
Den gangen var jeg stolt over å ha såvidt nådd 400 lesere på bloggurat-telleren min. xD

Har fått meg ny mobil i dag: Sony Ericsson Satio – og jeg er FORELSKET!!

Q: Hvilken mobil har du?
Har du noen planer for helgen?
Følger du meg på bloglovin? (hvis ikke, gjør det gjerne ;) )
Photobucket

Photobucket

10 Svar til “700 innlegg, 51 følgere og NY MOBIL!”


  1. 1 Tone 08.01.10 kl. 19:20

    Oi, det har jammen gått fort! Gratulerer:D Jeg har en HTC Magic, og jeg elsker den! Moro med ny mobil:)Nei, jeg har ikke eneneste plan, og ja, jeg følger deg på Bloglovin;)

  2. 2 Tone 08.01.10 kl. 19:20

    Ops, gikk litt fort der. Eneste, skulle det stå:p

  3. 3 Martine 08.01.10 kl. 19:22

    Gratulerer med ny mobil:D hihi :D Klemme<3

  4. 4 Monica Christine 08.01.10 kl. 19:36

    Gratulerer med 51 følgere :) Er kjekt å se at flere og flere følger med.I helgen skal jeg være masse med venninner, og på søndag skal jeg visst driste meg til et forsøk på hjemmelagde kjøttkaker! Vi får se hvordan det går.Nyt helgen og skjem bort deg selv :)

  5. 5 Tonje 08.01.10 kl. 20:51

    Du er kjempepen :)Gleder meg til å se hva som blir forandret med bloggen!Ha en fantastisk helg, for det fortjener du :)

  6. 6 Kitiinee 08.01.10 kl. 21:12

    Har Iphone. Planer for helgen… desverre. Jaa <3

  7. 7 Camilla Desiré 08.01.10 kl. 21:51

    har akk kjøpt meg en Nokia 5800 :D er skikkelig fornøyd med den :) helga mi..hmm kom hjem fra spania i dag og har fult program frem til mandag, med besøk og kjøring og skal til politiet og hente max..mye greier..hehe..jeg følger deg på bloglovin vettu :D

  8. 8 Theri 09.01.10 kl. 21:11

    SE Satio har jeg hørt mye bra om. :D Du blir nok storfornøyd med den. Jeg venter selv på en iphone i posten som tydeligvis ikke dukker opp før i neste uke. Jeg har venta på den i to uker nå. :P Utålmodig!

  9. 9 Merete 09.01.10 kl. 21:32

    Hvilken mobil har du?
    Jeg har Samsung Ultra something something! Glad i mobilen min!

    Har du noen planer for helgen?
    I helga skal jeg gå på skøyter med min lille skatt. Og prøve finne en løsning på vannproblemet og minus gradene INNE i leiligheten. I mellomtiden oppholder jeg meg hos mamma og pappa.

    Følger du meg på bloglovin?
    Jeg følger deg på bloglovin og har gjort det så lenge jeg kan huske!

  10. 10 lineffs 10.01.10 kl. 14:35

    wee :)ny mobil er digg ^^,Jeg har nokia 5800 xpress music touchscreen.Planer for helgen; jentekvel igår.Jeg følger deg på bloglovin^^,<3


Legg igjen et svar




Jeg er ei jente som har opplevd en del, og som sliter litt i hverdagen. Er for tiden hjemmeværende, og min eneste "jobb" er å gå til behandling en gang i uka for å bearbeide vonde hendelser, og jobbe mot å bli frisk. (Les mer under "dette er Liljen")

Bloggen er for å få ut det jeg sitter inne med,
alle slags tanker og følelser - både om psykiske ting og hverdagen ellers.

PERSONFORKORTELSER I BLOGGEN:
Em ~ Datteren min (171103)
JB ~ Eks-behandleren min (131006-110908)
RS ~ Eks-psykologen min (170908-160410)
TI ~ Psykologen min (190510 -> )

Bruker generelt initialene til folk jeg skriver om, iallefall sånn oftes.


JEG BLE ANMELDT/ANBEFALT/UKENS BLOGG:

Hos Reidun Beate - Anmeldt
Hos Silje Kathinka - Anmeldt
Hos Rebekka Jennie - Vurdering
Hos Kari Rasmussen - Ukens blogg
Hos Ida Speilvendt - Anbefalt
Hos Caroline - Anbefalt
Hos Kari - Anbefalt
Hos Torbjørg - Anbefalt
Hos Torbjørg - Ukens blogg

Har du vurdert meg eller anbefalt meg eller what so ever, så si i fra! :)


{Bildet er linket}

Nå kan du motta mail hver gang jeg poster et innlegg - det er enkelt, bare trykk hvor det står "Trykk her" !

♥ HAR DU SPØRSMÅL?

Trykk her, så kan du spørre meg om hva som helst, du kan være helt anonym om du ønsker.

http://www.formspring.me/lifeasitis

♥ ANTALL BESØKENDE SIDEN 14.01.10

  • 74,861 treff

Blogglisten
Blogg listad på Bloggtoppen.se

Bloggurat

bloglovin

COPYRIGHT:

Bloggen skrives av © Kristel "Liljen" Angell. Noe som betyr at tekst og annet innhold er noe du ikke kan kopiere herfra, uten tillatelse.
Diktene jeg skriver er mine, så fremt det ikke står noen annen forfatter i innlegget.
Bildene i bloggen er også mine egne, så fremt det ikke står annet! Vær så vennlig å ikke stjel diktene eller bildene mine!

{Bildet er linket}